Наш груповий досвід показує, що єдність сімейних груп Нар-Анону залежить від нашої прихильності до Дванадцяти  Традицій Нар-Анону.

 1. Наше загальне благополуччя повинно стояти на першому місці. Особисте одужання залежить від єдності. 
 2. Для наших групових цілей є тільки один авторитет – люблячий Бог, яким Він може постати в нашій груповій свідомості. Наші лідери – всього лише наділені довірою виконавці, вони не керують. 
 3. Члени сім’ї та друзі наркоманів, які зібралися разом для взаємної допомоги, можуть називатися сімейною групою Нар-Анону за умови, що як група вони не належать ні до якої іншої організації. Єдина умова для членства – наявність проблеми наркоманії у члена сім’ї або друга. 
 4. Кожна група повинна бути самостійною, за винятком справ, які мають відношення до інших сімейних груп Нар-Анону чи спільноти  АН. 
 5. У кожної сімейної групи Нар-Анону є лише одна мета – допомагати сім’ям наркоманів. Ми робимо це, застосовуючи Дванадцять Кроків Нар-Анону, надаючи підтримку і висловлюючи розуміння нашим залежним близьким, вітаючи і втішаючи членів сімей і друзів наркоманів. 
 6. Нашим сімейним групам ніколи не слід підтримувати, фінансувати або надавати наше ім’я стороннім організаціям, щоб проблеми, пов’язані із грішми, власністю і престижем, не відволікали нас від нашої головної духовної мети. Однак ми завжди повинні співпрацювати з Анонімними Наркоманами, незважаючи на те, що вони є окремою спільнотою. 
 7. Кожна група повинна повністю опиратися на власні сили і відмовлятися від сторонньої допомоги. 
 8. Дванадцятий Крок Нар-Анону повинен завжди виконуватися на громадських засадах, проте наші структури обслуговування можуть наймати спеціалістів. 
 9. Нашим групам ніколи не слід застосовувати жорстку систему управління, проте ми можемо створювати структури обслуговування, безпосередньо підпорядковані тим, кого вони обслуговують. 
 10. Сімейні групи Нар-Анону не висловлюють будь – яких  думок з питань, що не відносяться до їх діяльності, тому наше ім’я ніколи не слід залучати до громадських дискусій. 
 11. Наші відносини з суспільством ґрунтуються на привабливості наших ідей, а не на пропаганді; нам слід завжди зберігати особисту анонімність у всіх наших контактах з пресою, радіо, кіно, інтернетом та іншими засобами масової інформації. Ми повинні особливо дбайливо охороняти анонімність усіх членів АН. 
 12. Анонімність – духовна основа всіх наших Традицій, яка постійно нагадує нам про те, що принципи вище за  особистості.