У Нар-Аноні відбувається багато подій. Наймасштабніші з них — це конференції, конвенції та асамблеї Нар-Анону.

В організації та проведенні подій ми дотримуємося Дванадцятьох Традицій та Дванадцятьох Концепцій служіння Нар-Анону. Докладніше про організацію та участь у подіях Нар-Анону написано в Керівництві з організації подій Нар-Анону, а також у Керівництві  місцевого обслуговування сімейних груп Нар-Анону (КМО), Керівництві  всесвітнього обслуговування сімейних груп Нар-Анону (КВО).

Для інформування громадськості та обміну досвідом у Нар-Аноні проводяться також інші події в регіоні, групі.

Наприклад:

  • Духовний сніданок: ранкова подія у якомусь кафе для членів Нар-Анона області чи регіону з кількома спікерами, але без висловлювань по колу.
  • Спікерські хвилини: подія з безперервними виступами спікерів з місця, що зазвичай організовується областю або регіоном.
  • День єдності/Міні конвенція: одноденна подія, подібна до конвенції, проводиться у вихідні дні, зазвичай організовується областю або регіоном.
  • Семінари: семінари для одужання проводяться членами Нар-Анону з таких тем як: служіння, наставництво, видавництво літератури, робота по Кроках та Традиціях.
  • Нарафон: одноденна подія для одужання зі спікерськими виступами, яка може бути організована областю або регіоном. Вона може включати лотерею та/або Сьому Традицію, чаювання, на яке приносять своє частування. Може використовуватися для збору коштів та інформування громадськості, що відповідає нашим Традиціям та Концепціям служіння.