Київський Обласний Комітет Обслуговування створений  в жовтні 2018 р. Перший і поки єдиний обласний комітет в регіоні Україна. Обласний комітет почав обслуговувати 5 груп в Києві і одну групу в Київській області. Робота Київського ОКО регламентована Положенням яке було розроблено і прийнято в січні 2021 р (Протокол робочих зборів №27 від 14.01.2021). Київський ОКО складається з посадових осіб – представника ОКО, секретаря, скарбника, голови підкомітету з інформування громадськості, та представників від груп Києва та Київської області. 

Відкриті служіння заступника представника ОКО, секретаря, технічного ведучого робочих зборів, волонтерів в підкомітеті з інформування громадськості та літературному підкомітеті. Запрошуємо разом розвивати та обслуговувати сімейні групи Нар-Анон в Києві!

Основні вимоги: 

  • регулярне відвідування зібрань СГН; 
  • досвід служіння в Нар-Аноні ; 
  • знання і застосування Дванадцяти Кроків, Традицій і Концепцій служіння Нар- Анону; 
  • відвідування зборів комітету в онлайн режимі з використанням технічних засобів; 
  • наявність електронної пошти. 

Робочі збори комітету проходять один раз в місяць, в другий четвер місяця. Приймати участь в робочих зборах можуть члени Нар-Анон, право голосу мають тільки посадові особи та представники груп Києва та області. 

Інформаційна лінія Київського ОКО + 38 063 152 68 09.

Щоб приєднатися до нашої дружньої команди надішліть завчасно повідомлення на адресу kyivoko@gmail.com.