Інформування громадськості – означає нести родичам і друзям наркоманів  звістку про те, що вони можуть знайти підтримку і допомогу  в програмі  Нар-Анон.

Інформування громадськості – це життєво  важлива ланка між тими, хто страждає від наркоманії близької людини, і членами  Нар-Анон, які діляться своїм досвідом, силою та надією. Ми можемо нести служіння з інформування громадськості на рівні групи, області чи регіону.

Для збереження єдності нашої співдружності важливо нести єдину звістку, де б ми не були.

Служіння з інформування громадськості групи зазвичай делегують Регіональним комітетам обслуговування (РКО) або обласним комітетам обслуговування (ОКО). 

З метою несення звістки про Нар-Анон в Україні, був створений підкомітет з інформування громадськості при РКО України. По всіх запитаннях, що виникають можна звертатися до підкомітету з інформування громадськості  за електронною адресою outreachukraine@gmail.com.

До інформування громадськості про Нар-Анон залучаються ті члени  співдружності, які застосовують у всіх своїх справах і у служінні Дванадцять кроків, Дванадцять  Традицій і Дванадцять  Концепцій  Нар-Анону; систематично  відвідують зібрання сімейних груп Нар-Анону (СГН) , мають наставників по одужанню, по служінню, а також досвід нести  звістку.  Якщо ти не маєш досвіду,  то можеш брати участь в інформуванні громадськості разом з досвідченими  членами, але як спостерігач.

Нижче наведено матеріали з інформування громадськості:

Керівництво з інформування громадськості;  

Листи з інформування громадськості про Нар-Анон;

Логотип Нар-Анон;

Буклет “Страждаєте від наркоманії близької людини? “;

Оголошення про Нар-Анон в соціальній рекламі;

Презентація про Нар-Анон;

Флаєри;

Візитівки;

Стенди;

Шість покрокових керівництв з інформування громадськості;

Папка «Інформаційний телефон»

Здійснюючи  роботу  з інформування громадськості силами групи чи/або структурою обслуговування, не змінюйте тексти і оформлення листів, оголошень,  плакатів, візитівок та інших матеріалів  з  інформування громадськості, так як це руйнує єдність у  несенні звістки про Нар-Анон, і  порушує міжнародне  законодавство про авторські права.

Там де в матеріалах залишено місце для контактів,  можна вказати інформаційній телефон  нашої співдружності +380978371087, сайт nar-anon.org.ua, офіційну пошту групи чи структури обслуговування.

ЯК ОТРИМАТИ МАТЕРІАЛИ З ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ

Всі матеріали можна отримати, направивши запит з переліком необхідних матеріалів з офіційної пошти групи чи структури обслуговування,  на адресу outreachukraine@gmail.com.

Важливо! Вся переписка здійснюється через офіційні електронні адреси груп і структур обслуговування,  котрі розміщені  на сторінці  Контакти. Запити,  надіслані з особистої пошти, розглядатися не будуть.